středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Ženy s révou

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 75x55 cm. Nesignováno. Nerámováno.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
45259. Ženy s révou
Dražba ukončena:27.05.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč