středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší se džbánem a hruškami

Olej na kartonu, 25x40 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
9925. Zátiší se džbánem a hruškami
Dražba ukončena:26.04.2017 20:12:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč