středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Mořský příboj

Olej na plátně, 73x95 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
307221. Mořský příboj
Dražba ukončena:04.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč