středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Holčička s jablíčky

Olej na plátně, 62x49 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
8218. Holčička s jablíčky
Dražba ukončena:23.02.2017 18:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč