MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akvarel, 15x12 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
8118. Žena v křesle
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
2241
1 700 Kč
1510
1 600 Kč
2241
1 500 Kč
limit (22.02.2017 19:34:54)
1510
1 400 Kč
2241
1 300 Kč
limit (22.02.2017 19:34:49)
1510
1 200 Kč
2241
1 100 Kč
limit (22.02.2017 19:34:43)
1510
1 000 Kč
2241
900 Kč
limit (22.02.2017 11:59:01)
1510
800 Kč
2241
700 Kč
766
600 Kč
limit (04.02.2017 16:50:19)
2301
600 Kč
766
500 Kč
limit (04.02.2017 11:57:13)
2301