středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Žena v křesle

Akvarel, 15x12 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
8118. Žena v křesle
Dražba ukončena:22.02.2017 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč