Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Krucifix závěsný podle J.V. Myslbeka

Dřevo, výška 71 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
105088. Krucifix závěsný podle J.V. Myslbeka
Dražba ukončena:05.11.2023 20:32:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč