Střední Evropa počátek 20. století - Zátiší s hodinami

Olej na plátně, 47x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

Střední Evropa počátek 20. století
106865. Zátiší s hodinami
Dražba ukončena:10.12.2023 22:34:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč