střední Evropa poč. 20. století - Lustr

Obecný kov, sklo.

Pozn.: Původní rozvody. Mírně poškozeno. Bez záruky elektrifikace.

střední Evropa poč. 20. století
98777. Lustr
Dražba ukončena:09.07.2023 21:16:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč