Střední Evropa po roce 1900 - Budík

Obecný kov. Výška 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno, bez záruky chodu.

Střední Evropa po roce 1900
73618. Budík
Dražba ukončena:17.03.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč