střední Evropa konec 19. století - Ukřižování

Olej na plátně, 116x78 cm. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

střední Evropa konec 19. století
36557. Ukřižování
Dražba ukončena:30.10.2019 20:58:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč