střední Evropa konec 19. století - Nástěnné hodiny dvouzávažové

Celková délka 130 cm. Půlové bití.

Pozn.: Mírně poškozeno. Záruka chodu není zaručena.

střední Evropa konec 19. století
59219. Nástěnné hodiny dvouzávažové
Dražba ukončena:19.05.2021 22:05:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč