střední Evropa konec 19. století - Žardiniéra

Mosaz, výška 14 cm, délka 41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno,

střední Evropa konec 19. století
108671. Žardiniéra
Dražba ukončena:07.01.2024 20:34:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč