Střední Evropa kolem roku 1850 - Váza s bažanty

Porcelán, výška 26 cm. Kvalitní malba.

Pozn.: mírně poškozeno, částečně setřené zlacení.

Střední Evropa kolem roku 1850
75072. Váza s bažanty
Dražba ukončena:13.04.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč