střední Evropa kolem poloviny 20. století - Konvolut 4 kukátek

Pozn.: Zaopatřeny v kožených a plastových pouzdrech. Mírně poškozeno.

střední Evropa kolem poloviny 20. století
59208. Konvolut 4 kukátek
Dražba ukončena:19.05.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč