Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Šlechtic

Porcelán, výška 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, odlomená část palce.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
57744. Šlechtic
Dražba ukončena:09.06.2021 19:14:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč