Střední Evropa 2. pol. 19. stol.

57744. Šlechtic

popis: Porcelán, výška 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, odlomená část palce.

zbývá: 52 dnů, 22 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen