Střední Evropa 19. stol. - Nástěnné skříňové hodiny

Rozměr skříně 44x36 cm. Průměr ciferníku 11 cm. Skříň z lípy.

Pozn.: Poškozeno. Nejsou v chodu.

Střední Evropa 19. stol.
98835. Nástěnné skříňové hodiny
Dražba ukončena:16.07.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč