Střední Evropa 19. stol. - Krucifix závěsný

Nejdelší strana: 117 cm

Dřevořezba, polychromie, 117x48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo velký formát
Střední Evropa 19. stol.
112669. Krucifix závěsný
Dražba ukončena:10.03.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč