MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
51383. Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
6725
1 800 Kč
limit (21.10.2020 20:11:05)
7553
1 700 Kč
6725
1 600 Kč
limit (21.10.2020 7:41:58)
7553
1 500 Kč
2710
1 400 Kč
limit (20.10.2020 22:49:06)
7553
1 400 Kč
2710
1 300 Kč
limit (18.10.2020 22:29:13)
7553
1 200 Kč
2710
1 100 Kč
limit (12.10.2020 23:46:59)
7553
1 100 Kč
limit (12.10.2020 23:47:00)
6490
900 Kč
limit (12.10.2020 23:46:53)
7553
800 Kč
limit (12.10.2020 23:46:52)
6490
600 Kč
limit (08.10.2020 1:00:54)
7553
500 Kč
5661