Štoll - Řád

Kombinovaná technika, 82x57 cm. Signováno vpravo dole Štoll 94. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Štoll
30919. Řád
Dražba ukončena:24.04.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč