Štěpán Andrýsek - Šlechtický pár

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Š. Andrýsek 1965. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 – 1970
Malíř autodidakt, povoláním průmyslový inženýr. Zabýval se historickou kresbou. Vytvořil sérii Úrazových plakátů pro Elektrotechnický svaz československý, vydaných ve firmě Edice umělecké reklamy Jana Zieglrose.

67432. Šlechtický pár
Dražba ukončena:28.10.2021 22:35:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč