Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Š. Andrýsek 1965. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1902 – 1970
Malíř autodidakt, povoláním průmyslový inženýr. Zabýval se historickou kresbou. Vytvořil sérii Úrazových plakátů pro Elektrotechnický svaz československý, vydaných ve firmě Edice umělecké reklamy Jana Zieglrose.