Stefan - Prodavači melounů

Olej na kartonu, 68x70 cm, signováno vpravo dole Stefan, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

8740. Prodavači melounů
Dražba ukončena:29.03.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč