Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na lepence, 45 x 69 cm, rámováno v moderním ornamentálně geometrickém plošně zdobeném uměleckém v autorském rámu. Signováno autorsky vlevo dole s vročením 61 (1961). Autor dílo vytvořil při návštěvě Prahy, razantní výrazné bravurní malířské provedení je provedeno hutnými nánosy sytých barevných tónů, kdy malířská paleta přímo vtahuje diváka do děje. Nádherně pojaté moderní umělecké dílo! Obraz původně pochází z vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Exkluzivní sběratelská nabídka!
o autorovi: 1917 – 1998
Malíř, člen Unie výtvarných umělců Olomoucka.