Stanislav Ježek - Koncentrační tábor

Kombinovaná technika - tuž, akvarel, 43x30 cm. Signováno vlevo dole Stanislav Ježek 1944. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Bystřice pod Hostýnem - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

69550. Koncentrační tábor
Dražba ukončena:08.12.2021 22:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo