Stanislav Podhrázský

61107. Milostná scéna

popis: Kresba, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Podhrázký. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

dražba ukončena: 01.07.2021 23:13:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč