Stanislav Podhrázský - Milostná scéna

Kresba, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Podhrázký. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Stanislav Podhrázský
61107. Milostná scéna
Dražba ukončena:01.07.2021 23:13:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč