Kresba, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Podhrázký. Rám, sklo.
Stav: Rám i papír mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.