Šnábl

308971. Úvoz před bouří

popis: Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Šnábl 67. Rámováno.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo