Akryl na plátně, 30x30 cm. Monogramováno vpravo dole S.V. Nerámováno.
o autorovi: 1986
Aktuálně pracuje nejvíce s akrylovými barvami na plátně, v jejím portfoliu však najdeme i akvarel na papíře a betonové obrazy, které tvoří společně se svým manželem Jiřím Vojtěškem pod názvem Litone. Více než sto jejích obrazů visí v soukromých sbírkách v České republice, USA, Singapuru, Rusku, Německu a jinde ve světě. Ať už se jedná o malbu nebo o beton, její rukopis je v obou případech jasně rozpoznatelný. Její malby jsou charakteristické živými barvami. Zdrojem její inspirace je divoká a současně křehká příroda. V roce 2021 představila stromečkovou kolekci obrazů v Art Gallery Brno.