Simon Watts podle Petera Paula Rubense - Portrét kavalíra

Litografie podle kresby, 50x33 cm. Signováno vlevo a vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen, rám mírně poškozen.

Simon Watts podle Petera Paula Rubense
63098. Portrét kavalíra
Dražba ukončena:12.08.2021 22:25:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč