Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno ligaturou vpravo dole, akryl na plátně, 50 x 64 cm, rámováno ve vkusném bohatě povrchově zdobeném rámu s prodranou uměleckou strukturou se zeleno hnědou povrchovou patinací. Silně pozitivní vyzařování díla vytvořil autor za pomoci jasných barevných tónů a vkusného znázornění malířské hloubky. Obraz původně pochází ze sbírky českých krajanů žijících v USA.