signováno V. Pipal - Dívka u zrcadla

Olej na dřevě, 38x28 cm. Signováno vlevo dole V. Pipal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno V. Pipal
67175. Dívka u zrcadla
Dražba ukončena:27.10.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč