signováno špatně čitelně (Nedvěd?) - Bechyně

Olej na překližce, 30x43 cm. Signováno vpravo dole špatně čitelně (Nedvěd?). Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, překližka prasklá.

signováno špatně čitelně (Nedvěd?)
29711. Bechyně
Dražba ukončena:28.03.2019 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč