Signováno nečitelně - Zamyšlená

Keramika, výška 30 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Signováno nečitelně
86981. Zamyšlená
Dražba ukončena:07.12.2022 21:17:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč