signováno nečitelně - Z ateliéru

Tempera, 21x30 cm. Signováno vlevo nahoře nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
72106. Z ateliéru
Dražba ukončena:16.01.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo