signováno nečitelně - Vojenské tažení

Olej na kartonu, 15x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

signováno nečitelně
19927. Vojenské tažení
Dražba ukončena:26.04.2018 20:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč