signováno nečitelně - Svítání na rozbouřeném moři

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
signováno nečitelně
91965. Svítání na rozbouřeném moři
Dražba ukončena:12.03.2023 21:16:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč