Kombinovaná technika, uhel, tužka, tuš, tempera, 85x56 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zednářský symbol novodobý, neautorský.