Signováno nečitelně - Surrealistická kompozice

Kombinovaná technika, uhel, tužka, tuš, tempera, 85x56 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zednářský symbol novodobý, neautorský.

Signováno nečitelně
68737. Surrealistická kompozice
Dražba ukončena:24.11.2021 21:48:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč