Signováno nečitelně - Středomoří

Olej na plátně lepený na lepence, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rozměr s rámem 62x80 cm. Harmonická moderní malba inspirovaná středomořím, italská provinience, kvalitou prozrazující kvalitního malíře. Po dešifrování autorství stoupne hodnota tohoto velmi kvalitního díla. Vystavováno.

Signováno nečitelně
46297. Středomoří
Dražba ukončena:24.06.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč