Olej na plátně lepený na lepence, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Pozn.: Rozměr s rámem 62x80 cm. Harmonická moderní malba inspirovaná středomořím, italská provinience, kvalitou prozrazující kvalitního malíře. Po dešifrování autorství stoupne hodnota tohoto velmi kvalitního díla. Vystavováno.