Signováno nečitelně - Sourozenci

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Signováno nečitelně
86789. Sourozenci
Dražba ukončena:20.11.2022 20:02:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč