Signováno nečitelně - Soubor 2 prací: Z venkova

1x olej na plátně, 1x olej na kartonu, 40x32 cm a 31x40 cm. 1x signováno. 1x rám, sklo, 1x rám.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
306057. Soubor 2 prací: Z venkova
Dražba ukončena:07.09.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.09.2020 9:52:05 6965
500 Kč 01.09.2020 19:48:15 7070