Signováno nečitelně

62317. Skrytá symetrie dualitního principu

popis: Olej na kartonu, 24x20 cm. Monogramováno vlevo dole. Rámováno.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč