signováno nečitelně - Sedící dáma ve večerních šatech

Olej na plátně, 55x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
21123. Sedící dáma ve večerních šatech
Dražba ukončena:27.06.2018 18:59:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč