signováno nečitelně - Samota v horách

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 17x22 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 22 cm

signováno nečitelně
73123. Samota v horách
Dražba ukončena:24.02.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč