signováno nečitelně - Procesí

Olej na plátně, 40x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
72217. Procesí
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 15.01.2022 22:07:26 1610
1 000 Kč 14.01.2022 14:53:43 7172