Signováno nečitelně

63195. Práce na poli

popis: Olej na plátně, 54x75 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (31.07.2021 12:16:20) 6644