signováno nečitelně

60726. Portrét dívky v duchu Gustava Klimta

popis: Kombinovaná technika, 73x52 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Dílo představuje kvalitní malbu v duchu vídeňské secese. Nedokončená draperie v kontrastu s mistrovsky zpracovanou tváří modelky vytvářejí neotřelou kompozici a podněcují otázky, kdo je dívkou, která stála modelem i kdo je autorem tohoto portrétu. Dílo svou kvalitou jistě stojí za pozornost a po určení autorství bezpochyby značně stoupne jeho hodnota.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:04:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč