signováno nečitelně - Polní kvítí

Olej na kartonu, 75x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
86886. Polní kvítí
Dražba ukončena:27.11.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč