signováno nečitelně - Podzim u samoty - Kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 51x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1896. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 54 cm

signováno nečitelně
112209. Podzim u samoty - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:25.02.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč