signováno nečitelně - Podobizna muže

Olej na desce, 15x12 cm. Signováno vlevo nahoře nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
65112. Podobizna muže
Dražba ukončena:30.09.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč