Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno nečitelně Falapa?, olej na sololitu, signováno autorsky vpravo dole, 40 x 60 cm, rámováno v italské liště s béžovým patinováním. Autor zachytil ranní scenérii před východem slunce na kouzelném pobřeží u Kapského města v Jihoafrické republice. Obraz byl řadu let součástí výzdoby české ambasády. Panoramatická scenérie za použití ideálně použité škály barevných odstínů prozrazuje rukopis poučeného mistra. Krásná galerijní práce, vyskytující se velmi ojediněle v dané kvalitě.