signováno nečitelně - Na statku

Akvarel, 40x30 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

signováno nečitelně
100225. Na statku
Dražba ukončena:06.08.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč