signováno nečitelně - Na cestě

Olej na plátně, 48x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signováno nečitelně
61828. Na cestě
Dražba ukončena:04.07.2021 21:48:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč